Nie masz produktów w koszyku.

ENDO-STATION - organizer endodontyczny

Kilkuletnia obserwacja pracy w gabinetach stomatologicznych oraz współpraca z najwybitniejszymi specjalistami w dziedzinie endodoncji pozwoliły nam na stworzenie ENDO-STATION – organizera endodontycznego. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje wygodny i bezpieczny system pracy, a korzystanie z niego jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznych szkoleń.

ENDO-STATION to niespotykane dotychczas rozwiązanie, które usprawnia pracę w każdym gabinecie stomatologicznym. Ruchome elementy urządzenia pozwalają na dostosowanie go do indywidualnych wymagań, co znacząco wpływa na komfort pracy. Zastosowanie adapterów ANTY-DROP umożliwiło nam opracowanie rewolucyjnego systemu pobierania płynów. Dzięki temu całą operację można wykonać jedną ręką bez konieczności wielokrotnego otwierania butelek czy przelewania płynów. Poza funkcjonalnością ENDO-STATION wyróżnia estetyczny wygląd oraz stabilność zwiększająca bezpieczeństwo pracy.

Organizer ENDO-STATION dostępny w nastepujących wersjach:

BASIC - wersja podstawowa

PRO - wersja rozbudowana

MINI - organizer na strzykawki

 

"System ENDO-STATION to innowacyjne rozwiązanie wprowadzające zupełnie nową jakość do codziennej pracy lekarza endodonty. Umożliwia wykonanie pełnej procedury płukania kanałów korzeniowych w niezwykle prosty, szybki oraz ergonomiczny sposób. Wszystkie niezbędne płyny są zebrane w jednym miejscu i dostępne w intuicyjny oraz bezpieczny dla pacjenta i personelu sposób. Strzykawki napełnia się płynami oraz zaopatruje w igły endodontyczne jedną ręką bez ryzyka rozlania."

Dr n. med., lek. stom. Krzysztof Gończowski
Specjalista Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji, Kierownik NZOZ INDEXMEDICA S.A.